Exposities in Utrecht

achterveld

CC De Moespot Jan van Arkelweg 6. 30/31 okt, za/zo 13-17, Landschap in beeld, 24 kunstenaars buitenschilderweek Leusden-Woudenberg.

amerongen

Kasteel Amerongen Drostestr. 20, di-za 11-16, zo 12-16. T/m 28 nov Pronkstukken & prullaria.

amersfoort

Museum Flehite Westsingel 50, di-vr 11-17, za/zo 12-17. T/m 26 sept Over velden en wegen, Jakob Nieweg, Edith Meijering e.a.

Frans en Hilde Hof achter Xaveriuskerk, ’t Zand 31. T/m 10 okt, do/vr 11-17, za/zo 13-17 beeldentuin, 11 kunstenaars De Ploegh.

Galerie De Ploegh De Flint, Coninckstr. 58, do/vr 11-17, za/zo 13-17. T/m 12 sept 23 nieuwe leden.

KAdE Eemhuis, Eemplein 77, di-zo 11-17. 25 sept t/m 9 jan Natasja Kensmil, Sadik Kwaish Alfaji.

Mondriaanhuis Kortegracht 11, di-zo 11-17. T/m 31 okt Ode aan het landschap, Mondriaan, Kanters, Kooijman e.a.

Musiom Stadsring 137, vr-zo 12-17. T/m 14 nov Herkenning in vervreemding, Poen de Wijs, Margot Homan, Peter van Oostzanen. 24 sept t/m 19 dec Meg den Hartog.

National Gallery Color House Heiligenbergerweg 171, do-za 11-17, 3e zo vd mnd 13-17. T/m 19 sept Juane Xue’s color world. 30 sept t/m 21 nov De Kunstsalon, Fons Asselbergs, Maria Noordman e.a.

Rietveldpaviljoen Zonnehof 8, di-zo 11-17. T/m 29 sept Structuralisme, Dirk Verwoerd, foto’s.

Volmolen Katoendrukkerij, Plantsoen Noord 2, wo-zo 10-17. T/m 26 sept Re-connected, Miriam L’Herminez, textiel.

bunnik

Oud Amelisweerd Koningslaan 9, wo-zo 12-17. T/m 12 sept HKU Fashion Design, class of 2021, eindexamen. 16 sept t/m 10 okt Kunstuitleen Utrecht, Armando, Erwin Olaf, Charles Donker e.a.

bunschoten-spakenburg

Museum Spakenburg Oude Schans 47-63, wo-vr 13-16, za 12-16. T/m 31 okt Leer van vis, Zuiderzeecollectie.

den dolder

De Gehoorzaal Altrecht, Vijverhof 1, 12-17. 30/31 okt, 6/7 nov Beeldboeken/artist books, 46 kunstenaars.

groenekan

Fort Ruigenhoek Ruigenhoeksedijk 125. T/m 19 sept Festival Tweetakt, Rop van Mierlo, Catinka Kersten e.a., installaties.

houten

Fort bij ’t Hemeltje Fortweg 9. 15 t/m 23 okt, dagl 18-23 Vonk Festival, Beeldjuttes, Front404 e.a., lichtkunstroute.

langbroek

Galerie Laimböck Doornseweg 10, dagl 11-18 na afspr. Permanente tentoonstelling en beeldentuin.

leersum

Parc Broekhuizen Broekhuizerlaan 2, dagl 12-18. T/m 1 nov Paulien Huizinga, foto’s.

Kunstgilde Heuvelrug Kerkplein 10, vr-zo 14-16.30.

lopikerkapel

Zendstation Biezendijk 4. 11/12 sept, 12 leden Kunstcafé IJsselstein en Karim Adduchi.

oud-zuilen

Slot Zuylen Tournooiveld I, do-zo 11-16. 26 aug t/m Belle, Lokhay, Martha Christina, vrijheid, gelijkheid en slavernij?

soest

HazArt Pimpelmees 1-3, wo-zo 13-17. 31 juli t/m Ned. Kring van Beeldhouwers.

Nationaal Militair Museum Park Vliegbasis, Verl. Paltzerweg 1, di-zo 10-17. T/m dec Hij of ik, een Canadees of een Duitser.

utrecht

Catharijneconvent Lange Nieuwstr. 38, di-vr 10-17, za/zo 11-17. T/m 9 jan Maria Magdalena.

Centraal Museum Agnietenstraat 1, di-zo 11-17, 1e do vd mnd 11-21. T/m 19 sept De botanische revolutie; over de noodzaak van kunst en tuinieren. T/m 7 nov Reconnect, Joost van Bleiswijk. De smaak van de stad. 14 aug t/m Jaune, geel, gelb, yellow, acts of modernism with Antonis Pittas and Theo van Doesburg.

Impakt center for media, Lange Nieuwstr. 4, wo-zo 12-17. 18 sept t/m 10 okt Face value, Effi & Amir, Martine Stig e.a.

De Nijverheid Nijverheidskade 15, di/wo 12-18, do-zo 12-22. T/m dec Kunstkoers, div. beelden aan kade (buiten).

Spoorwegmuseum Maliebaanstation 16, di-zo 10-17. T/m 21 nov Spoor van verbeelding, 150 jaar Nederlandse spoorwegaffiches.

vianen

Stedelijk Museum Voorstr. 97, di-za 10.-16.30, zo 12-16. T/m 26 sept Cornucopia, Jolande van Kouwen, schilderijen.

ijsselstein

Museum IJsselstein Walkade 2-4, wo-zo 13-17. T/m 21 nov Verzamelde mazen, collective loopholes, Caz Egelie, Samantha Vlaming e.a.

zeist

Hernhutter Huis Lageweg 27, di-zo 12-17. T/m Johannes de Bosch, boekhouder, schilder, tekenaar, Hernhutter.

Slot Zeist Zinzendorflaan 1, di-zo 11-17. T/m 26 sept Nederlandse Portretprijs, 50 genomineerden.

 

Kunstroutes Utrecht

KunstRonde Vecht & Plassen

18/19 sept, 11-17.30. 26 deelnemers rond Loosdrechtse Plassen e.o. www.kunstronde.nl

Atelierroutes Driebergen

2/3 okt, 24 ateliers in heel Driebergen. 30/31 okt, 21 ateliers in atelierclusters aan Engweg. www.atelierroutedriebergen

Inspiratieroute Westelijk Veenweidegebied

T/m begin okt, interactieve route met kunst, proeverijen, boerderijen. www.wij.land

Kunstroute Renswoude

9/10 okt, za/zo 13-17. Open huis/tuin/atelier bij div. kunstenaars. www.kunstrouterenswoude.nl

OpenKunstZondag IJsselstein

1e zo vd mnd 13-17. 3 open ateliers aan Walkade, IJsselstein.

Cultureel Rondje Wijk bij Duurstede

1e zo vd mnd 13-17 alle galeries open in Wijk bij Duurstede.

KunstKijkRoute Amersfoort

3e zo vd mnd 13-17. 45 ateliers en 10 galeries.

www.kunstkijkroute.nl